Dla kierowcy

Gadżety dla kierowcy, które ułatwią spakowanie się!

Gadżety dla kierowcy, które ułatwią spakowanie się!
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Pakowanie się przed podróżą to często karkołomne zadanie. Dlatego przygotowaliśmy praktyczny poradnik, w którym omawiamy najlepsze gadżety dla kierowcy. Dzięki nim pakowanie przestanie być problemem.

Auto to wspaniały wynalazek, ułatwiający przemieszczanie się na krótkim dystansie, ale też umożliwiający podróżowanie na znacznie dłuższych trasach. w każdym z tych przypadków bardzo pomocne okażą się gadżety, które dla Was przygotowaliśmy.

Torba dopasowana rozmiarem do bagażnika

Idealna alternatywa dla nieporęcznych walizek. Torby firmy Kjust zostały zaprojektowane we współpracy z największymi producentami samochodów. To sprawia, że można je dopasować do każdego bagażnika. Takie rozwiązanie pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń bagażową. Z torbami marki Kjust Twoje auto stanie się jeszcze bardziej pakowne. Jak pokazują niezależne testy, zastosowanie tego drobiazgu zwiększa przestrzeń bagażową nawet dwukrotnie.

Organizer do bagażnika

Oprócz wspomnianej przed chwilą torby, w bagażniku możesz także umieścić praktyczny organizer. Duża liczba przegródek i schowków to idealne miejsce na drobiazgi, które zabierasz ze sobą w podróż. Zróżnicowana wielkość przegródek czyni ten organizer jeszcze bardziej funkcjonalnym. To idealne rozwiązanie dla osób, które wybierają się na ryby, biwak lub survival. Posegregowanie wszystkich drobiazgów w praktycznych kieszonkach pomoże Ci zachować idealny porządek w aucie i uniknąć nerwowego szukania potrzebnej rzeczy.

Organizer montowany na tylnej kanapie

Tylna kanapa to część auta, którą możesz wykorzystać jako przestrzeń bagażową. Wszystko za sprawą praktycznego organizera, który jest montowany na tylnej kanapie. Jego niepodważalną zaletą jest łatwy dostęp do niego bez konieczności zatrzymywania pojazdu i otwierania bagażnika. W organizerze możesz umieścić drobiazgi, których zazwyczaj potrzebujesz w trakcie jazdy lub krótkiego postoju. Od teraz będziesz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki.

Stabilny bagażnik dachowy

Jeżeli przestrzeń bagażowa w Twoim aucie jest niewystarczająca, to możesz powiększyć ją o solidny bagażnik dachowy. Ten praktyczny dodatek zapewni Ci nawet kilkaset litrów dodatkowego miejsca na bagaż. Dużą zaletą bagażnika jest opływowy kształt, który nie zwiększa znacząco oporów powietrza. Stabilne mocowanie do relingów dachowych gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Bagażnik dachowy zachowuje wysoki poziom szczelności i chroni zawartość przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

Lodówka turystyczna

Lodówka turystyczna to ważny dodatek dla wszystkich, którzy zamierzają wybrać się w daleką podróż. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury dań i napojów, a co za tym idzie, zachowanie ich świeżości przez dłuższy czas. Lodówki występują w różnych rozmiarach. To pozwala dostosować pojemnik do indywidualnych potrzeb oraz możliwości auta. Najłatwiej umieścić ją za siedzeniem kierowcy lub pasażera. To zapewnia swobodny dostęp do jej zawartości.

Linki mocujące bagaż

Element zabezpieczający przed przemieszczaniem się bagażu podczas długiej podróży. Elastyczne linki z mocnymi zaczepami dostosowują się do wielkości przedmiotów umieszczonych w bagażniku. Szczególnie przydatne podczas dynamicznej jazdy oraz pokonywania trudnego terenu. Aby zabezpieczyć bagaż, wystarczy obwiązać go linką i przymocować ją do trwałego elementu pojazdu.

Mata antypoślizgowa

Alternatywą dla linki turystycznej jest mata antypoślizgowa. Można ją dopasować do wielkości bagażnika. Ułożona na jego dnie zabezpiecza bagaże przed przemieszczaniem się w trakcie jazdy. W zależności od potrzeb, matę antypoślizgową można w każdej chwili zwinąć i usunąć z bagażnika. Zapewnia przyczepność tradycyjnych walizek, jak i plastikowych lub szklanych pojemników.

Naklejana kieszonka

Kieszonka wykonana z mocnej siatki to kolejny drobiazg, który może zwiększyć przestrzeń bagażową w aucie. Warto zaznaczyć uniwersalność tego rozwiązania. Kieszonkę można nakleić na szybie oraz za tylnym fotelem. To idealne miejsce na drobiazgi, do których chcesz mieć dostęp w każdym momencie.

Pojemnik pod nogami

Praktyczny pojemnik na drobiazgi może być także zamontowany pod nogami. To idealne miejsce na kanapki, wodę lub inne drobiazgi przydatne w czasie podróży. Pojemnik nie powinien być montowany pod nogami kierowcy. Co ciekawe, może on posłużyć również jako praktyczny kosz na śmieci.

Kuferek na rzepy

Kuferek na rzepy montowany jest w bagażniku. To dobre miejsce do przechowywania elementów, które są szczególnie narażone na uszkodzenie. Ponadto praktyczny pojemnik zapewnia stabilność i chroni przed światłem.

Tak duża ilość dostępnych akcesoriów pozwala wyposażyć samochód w gadżety, które znacznie uprzyjemnią długie podróże oraz codzienne dojazdy do pracy.

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*