Aktualności

Hyundai nawiąże współpracę z Uberem. Celem przyspieszone wdrożenie elektryków

Hyundai nawiąże współpracę z Uberem. Celem przyspieszone wdrożenie elektryków
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Koreańska firma nawiązała strategiczną współpracę ze znanym na całym świecie przewoźnikiem Uber w celu zelektryfikowania europejskich usług w zakresie mobilności. Kierowcy otrzymają do dyspozycji KONA Electric i IONIQ Electric!

Oficjalne ogłoszenie współpracy dwóch przedsiębiorstw zbiegło się w czasie z zapowiedziami Ubera dotyczącymi planowanego osiągnięcia bezemisyjnej mobilności do 2030 roku. Co więcej, już w 2025 roku, 50% przejechanych kilometrów przez Ubera na Starym Kontynencie ma się odbyć za pośrednictwem pojazdów elektrycznych!

Dzięki tej ekscytującej współpracy wykorzystamy naszą wiodącą rolę w elektromobilności, aby pomóc kierowcom współpracującym z firmą Uber w przejściu na pojazdy typu BEV i wesprzeć elektryfikację przejazdów w Europie. Umowa daje firmie Hyundai również możliwość zaprezentowania zalet modeli IONIQ Electric i KONA Electric jeszcze szerszemu gronu odbiorców, a także przyczynienia się do działań zmierzających do obniżenia emisyjności w największych miastach w Europie.

poinformował Michael Cole, Prezes i Dyrektor Generalny Hyundai Motor Europe

(Fot. materiały prasowe Hyundai)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*