Aktualności

Skoda oferuje popularne modele bez wychodzenia z domu

Skoda oferuje popularne modele bez wychodzenia z domu
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W dobie koronakryzysu Skoda postanowiła wyjść na przeciw klientom i oferuje możliwość zamówienia swoich modeli bez wychodzenia z domu. Sprawdzamy, na co warto zwrócić uwagę.

Czeski koncern motoryzacyjny przygotował instrumenty finansowe, które sprawiają, że zakup pojazdu staje się wyłącznie formalnością i nie różni się od tradycyjnych zakupów przez internet. Skoda przygotowała ofertę zarówno w leasingu konsumenckim, jak i dla firm.

Wśród dostępnych modeli znajdziesz najbardziej sprawdzone modele Skody – FABIA, czy też KODIAQ. Oferta pozwala na indywidualne dopasowanie samochodu do potrzeb konsumenta. Na liście udogodnień znajdziecie m.in. elementy zwiększające komfort podróżowania, nowoczesne multimedia, czy też zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Jeśli zdecydujesz się na jeden z dostępnych modeli, wystarczą cztery kliknięcia, by zostać szczęśliwym posiadaczem nowej Skody. Musisz jedynie wnieść opłatę rezerwacyjną, wybrać sposób zakupu i złożyć odpowiedni wniosek leasingowy. Ostatnim krokiem jest przelew opłaty wstępnej i odbiór samochodu.

(Photo by Kristián Valčo on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*