Do autaGadżety i akcesoria

Nowoczesne i praktyczne akcesoria samochodowe

Nowoczesne i praktyczne akcesoria samochodowe
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

W sklepach cały czas pojawiają się coraz to nowsze akcesoria samochodowe. Wiele z nich ma za zadanie poprawić komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy, a inne są po prostu ciekawymi gadżetami. Które warto wybrać? Przedstawiamy kilka naszych propozycji nowoczesnych i bardzo przydatnych akcesoriów, które z całą pewnością przypadną do gustu każdemu fanowi motoryzacji. 

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Na szczególną uwagę zasługą przede wszystkim gadżety samochodowe, które mają za zadanie zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy. Jakie akcesoria możemy zaliczyć do tej kategorii?

Zestaw głośnomówiący

Każdy kierowca powinien wyposażyć się przede wszystkim w zestaw głośnomówiący. Każdy z nas z całą pewnością był w sytuacji, kiedy prowadził samochód, ale jednocześnie musiał odebrać ważny telefon. Często bywa też tak, że jadąc samemu, chcemy porozmawiać z kimś, aby nie stracić koncentracji – szczególnie późnym wieczorem. Zestaw głośnomówiący to umożliwi. Pamiętaj, że korzystanie z telefonu bez takiego zestawu jest niezgodne z prawem oraz może prowadzić do wypadku!

Rejestrator video

Kolejnym akcesorium, które zwiększy bezpieczeństwo w trasie, jest rejestrator video. Dzięki niemu w razie kolizji będziesz mieć udokumentowany przebieg wydarzeń. Co więcej, taka samochodowa kamerka pozwala także na uwiecznienie pięknych krajobrazów podczas drogi, co bez wątpienia będzie doskonałą pamiątką. 

Komfort w trasie

Jeśli wybierasz się w dłuższą trasę lub po prostu spędzasz w samochodzie większość dnia, to możesz zdecydować się także na akcesoria poprawiające komfort jazdy.

Mata na fotele

W sklepach znajdziesz także wiele akcesoriów samochodowych, które znacząco poprawią Twój komfort podczas prowadzenia. Jednym z takich akcesoriów jest podgrzewana mata na fotel. Najnowsze samochody posiadają wbudowane ogrzewanie w fotelach, jeśli jednak prowadzisz starszy pojazd, to taka mata może być genialnym rozwiązaniem –  szczególnie w zimie. 

Ładowarka samochodowa

Warto zainwestować także w samochodową ładowarkę do telefonu. Taką ładowarkę podłącza się do gniazda zapalniczki, dzięki czemu możesz cieszyć się naładowaną baterią we wszystkich swoich sprzętach elektronicznych. Ładowarka samochodowa przydaje się szczególnie w czasie długich tras oraz dłuższych wyjazdów na łono natury, gdzie nie ma dostępu do prądu sieciowego.

Jeśli szukasz ciekawych i przydatnych akcesoriów samochodowych, to koniecznie zajrzyj na stronę Botland

Fot.: Cam G./unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*