Nagłośnienie

Innowacyjne radio samochodowe do 1000 złotych – robi wrażenie!

Innowacyjne radio samochodowe do 1000 złotych – robi wrażenie!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Kto nie lubi słuchać swojej ulubionej muzyki? Podczas jazdy samochodem dźwięk z głośników jest wręcz nieodłącznym elementem podróży. Bez ulubionego utworu to już nie jest to samo. Ale po co ograniczać się tylko do dźwięków? Nowoczesne radia oferują dużo więcej.

Najnowocześniejsze samochody mają nie tylko świetne nagłośnienie, ale także wiele funkcji, z których korzysta się poprzez dotykowy ekran umieszczony na środku deski rozdzielczej. Producenci akcesoriów samochodowych nie pozostali w tyle i teraz nawet najstarszy samochód może oferować takie bajery jak kamera cofania, łączność Bluetooth, odtwarzanie filmów czy nawigacja. Za 1000 złotych, a nawet mniej, można odmłodzić starsze auto o kilka dobrych lat!

W dzisiejszych czasach nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, aby mieć fajne i nowoczesne radio w swoich czterech kółkach. Oferta jest tak zróżnicowana, że bez problemu znajdziemy radio z wysuwanym ekranem lub takie, które ma ekran cały czas odkryty. Oczywiście jeśli chcemy, żeby nasz samochód wyglądał nowocześnie, to najlepszym wyjściem będzie zakupienie radia 2 DIN, to znaczy radia, które jest wysokości dwóch standardowych odtwarzaczy. Nie każdy jednak ma tyle miejsca i tu z pomocą przychodzą modele z wysuwanym ekranem, które – zanim ekran się wysunie – wyglądają jak klasyczne radio samochodowe. Wadą takiego rozwiązania jest to, że po wysunięciu ekranu mamy zasłoniętą część deski rozdzielczej. 

Vordon AC-8202A Canadian

Vordon to propozycja dla tych, którzy lubią klasykę. Model jest w standardowej wielkości 1 DIN, dzięki czemu będzie pasował do niemal każdego samochodu. Jednak zwykły wygląd nie powinien Was zwieść! Dzięki wysuwanemu 7-calowemu ekranowi możemy zamontować dodatkową kamerę cofania, która pomoże w najtrudniejszych manewrach. Dodatkowo są tutaj złącze USB i Bluetooth do bezprzewodowej łączności. Radio wyposażone jest w technologię MirrorLink, dzięki czemu wszystko, co jest wyświetlane na telefonie, można zobaczyć także na ekranie radia. Odtwarzacz obsługuje zarówno telefony z systemem Android, jak i iOS. Możemy również puszczać muzykę z płyt CD. Maksymalna moc wyjściowa to 4 × 60 W. Proponowana cena: 999 zł.

JVC KW-M24BT

To radio to klasyczny 2 DIN. Jego ekran jest dotykowy i ma przekątną 6,8 cala. Oferuje również możliwość podłączenia kamery cofania i łączność Bluetooth. Radio może odtwarzać filmy, jednak ma czujnik, który pozwala odtwarzać wideo tylko po zaciągnięciu hamulca ręcznego, co czyni je bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. Tak samo mamy też na pokładzie USB i AUX. Ten sprzęt oferuje także dodatkowe źródła dla wzmacniaczy. Kompatybilny jest z Androidem i iOS-em. Maksymalna moc wyjściowa to 4 × 50 W. Niestety ten odtwarzacz nie posiada napędu CD. Jego cena to około 700 zł.

Radia mogą wszystko

Oczywiście rynek jest dużo bardziej rozbudowany i do tysiąca złotych można znaleźć już naprawdę dobrej jakości radio z funkcjami, które na pewno będą satysfakcjonujące dla większości użytkowników. Jeśli więc szukasz sposobu na odmłodzenie auta, takie radia będą do tego idealne!

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*